Трима борци отишли в пустинята на мисия поставена от шефа им. Колата им се разваля и те оставят сами насред пустинята. Намира ги шефа и пита първия:
-За какво ти е тази вода?
Мутрата отговаря:
-Бодигард без вода не може!
Пита втората мутра:
-За какво ти е този мобилен телефон?
Мутрата отговаря:
-Бодигард без мобилен телефон не може!
Пита третата мутра:
-За какво ти е тази врата от колата?
Третата мутра отговаря:
-Когато ми стане топло да отварям прозореца и да се проветрявам!